Thumbnail image
Çantë shpine Roxy Shadow Swell ERJBP03736-XWBG
44.82 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo çantë e shpinës nga Roxy jo vetëm se është mjaft komode por vjen edhe me dizajn atraktiv me shumë ngjyra me mbishkrime Roxy. Krahët e çantës janë të butë dhe të përshtatshëm, ka edhe xhepin shtesë përballë, xhepa anësor, hapësirën për laptop dhe mbajtësen praktike. Çanta vjen me përmasa 33 x 45.5 x 14 dhe ka kapacitet 24L.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Materiali Poliestër
Lartësia 45,5 cm
Gjerësia
  • 33 cm
  • 14 cm
Kapaciteti i bartjes 24 l
GTIN 3613373809247
Kodi i produktit mRX1778

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen