Thumbnail image
Çantë shpine Roxy Here You Are ERJBP03745-BTE
43.39 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë shpine për femra Roxy, e bërë nga poliesteri me ngjyrë të kaltër në dizajn me vija dhe lule të kombinuara bardhë dhe rozë. Vjen me përmasa 31 x 46 x 16.5 dhe ka kapacitet 23.5L. Çanta ka hapërsirë të madhe të brendshme organizuese, mbërthim me zingjir, xhep të jashtëm dhe ato anësor në formë të rjetës. Rripa janë të përshtatshëm dhe të butë për bartje. Me këtë aksesor do të ndiheni perfekt kudo që shkoni!

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Materiali Poliestër
Përmasat
  • 46 cm
  • 16,5 cm
Gjerësia 31 cm
GTIN 3613373808844
Kodi i produktit mRX1781

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen