Thumbnail image
Çantë shpine Dakine 8,140,035-S17
60.23 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë shpine për meshkuj nga Dakine e përpunuar prej poliesterit , rezistente ndaj ujit dhe shumë praktike për përdorim. Kjo çantë posedon rripa për skateboard, xhep për size, xhep të organizuar dhe xhepa anash me rrjetë. Çanta mbërthehet me zingjirë dy anësorë, përmban rrip në gjoks në mënyrë që të jeni sa më të sigurtë dhe t’a keni sa më të lehtë bartjen.

Cilësitë

Prodhuesi Dakine
Gjinia Meshkuj
Përmasat
  • 42 cm
  • 30 cm
  • 23 cm
Sezona Pranverë - Verë 17
Kapaciteti i bartjes 29 l
Pesha 840 g
Materiali Poliestër
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 610934039375
Kodi i produktit mDA2380

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen