Thumbnail image
Çantë shpine Dakine 26L Tabor 10001255-S17
61.36 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë me dizajn karakteristik, me kombinim të ngjyrës së zezë, hiri dhe asaj të kaltër të errët, me markën Dakine të dizajnuar e cila mbyllet me shirit. Përmbanë poashtu edhe xhepin rrjet anash për shishe uji. Rripat e rehatshëm që mund të zgjaten sipas dëshirës , material prej poliesteri me dimensione 30 x 51 x 18, ndarje e përforcuar e brendshme për një fletore 15 do t’ju japin rehati dhe komoditet sa here vendosni ta merrni me vete.

Cilësitë

Prodhuesi Dakine
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Përmasat
  • 51 cm
  • 30 cm
  • 18 cm
Sezona Pranverë - Verë 17
Kapaciteti i bartjes 26 l
Mënyra e lidhjes Me kapëse
GTIN 610934145281
Kodi i produktit mDA2378

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen