Thumbnail image
Çantë Roxy Feel Happy ERJBP03751-KPG6
40.18 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë për femra nga Roxy, me kapacitet deri 35 l dhe dimensione 50 x 35 x 20. E dizajnuar me material poliestër me ngjyrë të hirtë me lule rozë, posedon xhepin kryesor i cili mbërthehet me zingjir të dyanshëm, një xhep anësor, rrip të gjatë dhe dorëz të shkurtër me mbërthim Velcro. Ideale për palestër.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Gjerësia 35 cm
Përmasat 50 cm
Përmasa 20 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Kapaciteti i bartjes 35 l
Modeli Me lule
GTIN 3613373808561
Kodi i produktit mRX1789

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen