Thumbnail image
Çantë Roxy Color Your Mind RJBP03753-BG
44.82 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë për femra Roxy, e bërë nga poliesteri cilësor në dizajn atraktiv shumëngjyrësh të kombinuar me të zezë. Ka mbërthim me zingjir, rrip të gjatë dhe dorëz të shkurtë për bartje. Vjen me dimensione 58.5 x 36 x 15.5, si dhe posedon një xhep anësor për mbajtjen e atleteve. Mirmbahet shumë lehtë.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Gjerësia 36 cm
Trashësia 15,5 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 3613373808523
Kodi i produktit mRX1791

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen