Thumbnail image
Çantë për plazh Dakine 25L Inkwell 10000346-S17
50.72 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë e përshtatshme për plazh Roxy. E dizajnuar nga materiali poliestër në ngjyrë të zezë dhe të bardhë. Kjo çantë posedon hapsirë të mjaftueshme dhe xhepa të brendshëm të cilët mbyllen me patentë. Rripat janë të gjatë ku dhe e bëjnë atë shumë të rehatshme për bartje. Madhësia e çantës është L dhe ka dimensione 39 x 39 x 17 cm.

Cilësitë

Prodhuesi Dakine
Gjinia Femra
Lloji çantës Për krah
Përmasat
  • 39 cm
  • 39 cm
  • 17 cm
Sezona Pranverë - Verë 17
Përmasat e çantës L - zë formatin A4
Kapaciteti i bartjes 25 l
Materiali Poliestër
GTIN 610934139532
Kodi i produktit mDA2364

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen