Thumbnail image
Çantë për kozmetikë Dara Baggie Big, nr. 185
23.49 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë e përshtatshme për mbajtjen e kozmetikës. E dizajnuar nga lëkura artificiale, pambuku dhe poliestri në ngjyrë hiri të errët. Kjo çantë ka madhësi S dhe dimensione 23 x 17 x 7.5 cm.

Cilësitë

Prodhuesi Dara bags
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i mbajtësit Për dorë
Materiali Vinil
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Sezona Vjeshtë - Dimër 16/17
Përmasat
  • 17 cm
  • 23 cm
Trashësia 7.5 cm
Përmasat e çantës S - për gjëra esenciale
GTIN 8482304275
Kodi i produktit mDB0517

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen