Thumbnail image
Çantë për kozmetikë Albi, rozë
8.38 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë për kozmetikë nga marka Albi me ngjyrë të bukur rozë, me dimensione 19 x 13 x 9 cm që e bën atë mjaft praktike dhe të përshtatshëm për udhëtime.

Cilësitë

Prodhuesi Albi
Origjina Spanjë
Grupmosha Fëmijë
Sezona Pranverë - Verë 17
Gjerësia 13 cm
Përmasat
  • 19 cm
  • 9 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Madhësia: XS
Materiali Poliestër
Modeli Me kafshë
GTIN 8482318275
Kodi i produktit mAB0196

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen