Thumbnail image
Çantë për kozmetikë Albi, me lule
8.64 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë për kozmetikë nga marka Albi. E dizajnuar në ngjyrë të zezë dhe me lule rozë. E përshtatshme për udhëtim dhe e lehtë për tu pastruar. Falë anës transparente, ju mund të shihni produktet që gjenden brenda.

Cilësitë

Prodhuesi Albi
Origjina Spanjë
Grupmosha Fëmijë
Sezona Pranverë - Verë 17
Gjerësia 13 cm
Përmasat
  • 19 cm
  • 9 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Madhësia: XS
Materiali Poliestër
Modeli Me lule
GTIN 8482318276
Kodi i produktit mAB0197

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen