Thumbnail image
Çantë krahu Tamaris 2907182-917 Pewter Comb, hiri
34.36 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë elegante për femra nga Tamaris e përpunuar prej poliretanit, me nuanca të ngjyrës hiri, me dizajn unik. Kjo çantë mbyllet me zingjir, ka hapsirë të mjaftueshme dhe rrip të gjatë e të rregullueshëm për krahë. Një shtesë që do t'a dashuroni që në shikim të parë.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i produktit Për trup
Materiali Poliuretan
Përmasat 19 cm
Përmasa 24 cm
Gjerësia 6 cm
Përmasat e çantës S - për gjëra esenciale
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 4011214163395
Kodi i produktit mTM1572

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen