Thumbnail image
Çantë krahu Tamaris 2894182-395, e kaftë
43.98 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë elegante dhe shumë praktike për femra nga Tamaris. Ky aksesor ka dizajn të bukur dhe material cilësor përpunuar nga polieturani, ngjyrë të kaftë kombinuar me detaje hiri. Çanta mbyllet me zingjir, ka dimensione 24.5 x 24.5 x 12 si dhe një rrip të rregullueshëm për bartje në krah. Me të do të dukeni bukur dhe elegante. Një aksesor që nuk duhet t'i mungojë garderobës suaj.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Gjerësia 12 cm
Materiali Poliuretan
Lloji çantës Për krah
Përmasat e çantës M - nuk zë formatin A4
Lartësia 24,5 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 4011214162657
Kodi i produktit mTM1618

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen