Thumbnail image
Çantë krahu Tamaris 2878182-098, e zezë
42.62 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë e bukur për femra Tamaris e përpunuar nga poliretani në ngjyrë elegante të zezë plotësuar me logon e brendit. Ajo ka hapësirë të mjaftueshme për gjësende të nevojshme dhe rrip të gjatë e të rregullueshëm për supe. Kjo çantë ju magjepsës në saje të një shkëlqimi të lartë që e bënë unike. Një shtesë që do ta dashuroni që në shikim të parë.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i produktit Për trup
Përmasat e çantës S - për gjëra esenciale
Materiali Poliuretan
Përmasat
  • 17 cm
  • 18 cm
Gjerësia 6 cm
Mënyra e mbylljes Me mbyllëse
GTIN 4011214162794
Kodi i produktit mTM1540

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen