Thumbnail image
Çantë krahu Tamaris 2828182-001, e zezë
50.82 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë e bukur për femra Tamaris e përpunuar nga poliretani në ngjyrë elegante të zezë plotësuar me logon e brendit. Ajo ka hapësirë të mjaftueshme për gjësende të nevojshme dhe rrip të gjatë e të rregullueshëm për supe. Një shtesë që do ta dashuroni që në shikim të parë.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Përmasat
  • 5,5 cm
  • 23 cm
Materiali Poliuretan
Lloji çantës Për krah
Mënyra e lidhjes Me magnet
Përmasat e çantës M - nuk zë formatin A4
Përmasa 24 cm
GTIN 4011214164125
Kodi i produktit mTM1614

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen