Thumbnail image
Çantë krahu Roxy ERJBP03899-KVJ0, e zezë
40.10 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë e bukur për femra nga Roxy, me material nga poliuretani me ngjyrë të zezë. Vjen me rrip të gjatë e të rregullueshëm, dhe mbërthim rrotullues. Pjesa e brendshme është e madhësisë S, vetë për gjërat e nevojshme.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Për trup
Përmasa
  • 20 cm
  • 26 cm
Trashësia 7,5 cm
Përmasat e çantës S - për gjëra esenciale
Materiali Poliuretan
Mënyra e mbylljes Me tokëz rrotulluese
GTIN 3613374024960
Kodi i produktit mRX1801

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen