Thumbnail image
Çantë krahu Roxy ERJBP03765-NLF0
41.38 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë elegante për femra nga Roxy, me dizajn të bukur në kombinim të ngjyrave kafe dhe bezhë. Vjen e përpunuar nga materiale cilësore poliester dhe poliuretan, me mbërthim me magnet. Çanta ka përmasa 30 x 33 x 14, dorëztë fortë për bartje në dorë dhe një rrip të gjatë për bartje në krah.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Materiali Poliuretan
Gjerësia
  • 33 cm
  • 14 cm
Përmasat 30 cm
Lloji i mbajtësit Për dorë
Përmasat e çantës L - zë formatin A4
Mënyra e lidhjes Me magnet
GTIN 3613373809728
Kodi i produktit mRX1796

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen