Thumbnail image
Çantë krahu Roxy ERJBP03756-TNT0, bezhë
40.08 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë me dizajn unik nga Roxy, me ngjyrë bezhë dhe detaje metalike që i japin ekstravagancë. Vjen me përmasa 19 x 29 x 19 dhe mbërthim me lidhëse të gjata, si dhe posedon hapsirë të brendshme me vëllim 9L. Do të theksojë çdo veshje tuajën në maksimum.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Gjerësia 29 cm
Përmasat 19 cm
Lloji i produktit Për trup
Përmasat e çantës M - nuk zë formatin A4
GTIN 3613373808813
Kodi i produktit mRX1794

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen