Thumbnail image
Çantë shpine HP Active për laptop 15.6", e zezë
38.50 € 49.50 € (-22%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Udhëtoni rehatshëm me laptopin tuaj! Çantë shumë e qëndrueshme HP Active. Kjo çantë është e pajisur me vend të posaçëm për laptop deri në 15.6 ”. Shtresa rezistente nda ujit e mbron pajisjen tuaj nga shiu i papritur. Mund të shkoni thuajse kudo. Rripat e shpatullave të rregullueshme për frymëmarrje, të rehatshme dhe xhepat shtesë për pajisje të tjera të nevojshme dhe sende personale do t'ju ndihmojnë gjithashtu të udhëtoni shumë rehat.

Cilësitë

Ngjyra Zezë
Prodhuesi HP
GTIN 1907816118754
Kodi i produktit 229263

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen