Thumbnail image
Çantë krahu Dara bags Dariana no. 1840
68.33 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë e rehatshme dhe praktike për femra. E punuar nga material kualitativ dhe e pajisur me xhepa praktik të brendshëm dhe të jashtëm. Ka kapacitet prej 2 kg dhe rripi mund të zgjatet deri në 123 cm.

Cilësitë

Prodhuesi Dara bags
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Për trup
Modeli Me kafshë
Gjerësia
  • 29 cm
  • 27 cm
  • 4 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Përmasat e çantës M - nuk zë formatin A4
GTIN 8482352925
Kodi i produktit mDB0583

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen