Thumbnail image
Çantë krahu Dakine 10001211 Stacked-S17
100.16 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Materiali: 600D poliester, me ngjyrë të zezë dhe me detaje gri. Ndarja kryesore me zinxhir, në pjesën e përparme dhe brenda përmban xhepa me zinxhirë dhe një xhep telefoni mbi rripin e shpatullave. Nga mbrenda përmban një ndarje për llaptop dhe dy xhepa të mëdha anësore.

Cilësitë

Prodhuesi Dakine
Gjinia Meshkuj
Përmasa 20 cm
Përmasat
  • 30 cm
  • 58 cm
Kapaciteti i bartjes 28 l
Sezona Pranverë - Verë 17
Materiali Poliestër
Pesha 1040 g
Mënyra e lidhjes Me kapëse
GTIN 610934145960
Kodi i produktit mDA2365

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen