Thumbnail image
Çantë kozmetike Roxy ERJAA03471-BTK0, e kaltër
19.89 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë kozmetike për femra nga Roxy. Vjen e përpunuar nga poliesteri me ngjyrë të kaltër të mbyllët, me dimensione 25 x 16. Çanta ka mbërthim me zingjir, shumë praktike dhe e pëlqyer nga përdoruesit.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Përmasat 16 cm
Gjerësia 25 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 3613373809490
Kodi i produktit mRX1761

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen