Thumbnail image
Çantë e laptopit HP Topload, 15,6”, e zezë
29.50 € 31.50 € (-6%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çanta HP Topload éshtë dizejnuar për bartjen dhe mbrojtjen e laptopit me diagonale 15.6".Kjo çantë vjen me materiale të cilësisë së lartë dhe ofron siguri për laptopin tuaj. Çanta vjen me hapsirë për vendosjen e aksesorëve të ndryshëm si dhe dokumenteve. Çanta vjen me ngjyrë të zezë.

Cilësitë

Origjina SHBA
Ngjyra Zezë
Pesha [kg] 0,48
Prodhuesi HP
GTIN 0889894741134
Kodi i produktit 230314

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen