Thumbnail image
Çantë dore Tamaris 2817182-367, bezhë
66.75 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë elegante dhe shumë praktike për femra nga Tamaris. Ky aksesor ka dizajn të bukur dhe material cilësor përpunuar nga polieturani, me ngjyrë bezhë kombinuar me atë krem. Çanta ka dorezn praktike për bartje në krah apo në dorë si dhe mbyllet me zingjir. Me të do të dukeni bukur dhe elegante. Një aksesor që nuk duhet t'i mungojë garderobës suaj.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i mbajtësit Për dorë
Gjerësia
  • 29 cm
  • 13 cm
Përmasat 45 cm
Përmasat e çantës L - zë formatin A4
Materiali Poliuretan
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 4011214166198
Kodi i produktit mTM1580

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen