Thumbnail image
Çantë dore Tamaris 2814182-890, e kaltër e errët
58.89 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë dore elegante dhe shumë praktike me hapsirë të mjaftueshme nga Tamaris. Ky aksesor ka dizajn të bukur dhe material cilësor përpunuar nga polieturani, me ngjyrë të kaltër me pamje të errët me shkëlqim mahnitës. Çanta një rrip të gjatë që mund të vendoset ose largohet sipas dëshirës, dorezë praktike për bartje në dorë si dhe mbyllet me zingjir. Me të do të dukeni bukur dhe elegante. Një aksesor që nuk duhet t'i mungojë garderobës suaj.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i mbajtësit Për dorë
Gjerësia
  • 25 cm
  • 27 cm
Përmasat 16 cm
Përmasat e çantës M - nuk zë formatin A4
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Materiali Kadife
GTIN 4011214166129
Kodi i produktit mTM1579

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen