Thumbnail image
Çantë dore Tamaris 2812182-295, hiri
82.39 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë elegante dhe shumë praktike për femra nga Tamaris. Ky aksesor ka dizajn të bukur dhe material cilësor përpunuar nga polieturani, me nuanca të ngjyrës hiri, mbyllet me zingjir, ka një rrip të gjatë për bartje në krah që mund të vendoset ose largohet sipas dëshirës dhe një dorezë për bartje në dorë. Me të do të dukeni bukur dhe elegante. Një aksesor që nuk duhet t'i mungojë garderobës suaj.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i mbajtësit Për dorë
Lartësia 33,5 cm
Gjerësia 53,5 cm
Përmasat 16 cm
Përmasat e çantës XL - zë formatin A4 e më të mëdhenj
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Materiali Poliuretan
GTIN 4011214166051
Kodi i produktit mTM1576

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen