Thumbnail image
Çantë dore Lecharme 10008568, e gjelbër
53.41 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë elegante dore për femra nga Lecharme është përpunuar prej materiali sintetik dhe posedon dizajn shumë të bukur me ngjyrë të gjelbër kombinuar me detaje ari me pamje shkëlqyese. Kjo çantë mbërthehet me zingjir dhe ka dorëz praktike për mbajtjen e saj. Shumë e bukur me hapësirë të mjaftueshme për gjësendet personale.

Cilësitë

Prodhuesi Lecharme
Gjinia Femra
Lloji çantës Për krah
Përmasat
  • 23 cm
  • 15 cm
Gjerësia 36 cm
Materiali Sintetikë
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Përmasat e çantës L - zë formatin A4
GTIN 2000300540006
Kodi i produktit mLC0355

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen