Thumbnail image
Çantë Dara bags no. 1825
69.82 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë për femra nga Dara Bags, me material të cilësisë së lartë me xhepa multifunsionalë dhe mjaftë praktik. Produkti nga koleksioni Color Me ju jep mundësinë për të ngjyrosur çantën sipas dëshirës tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi Dara bags
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Për trup
Gjerësia
  • 29 cm
  • 27 cm
  • 4 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Përmasat e çantës M - nuk zë formatin A4
GTIN 8482352926
Kodi i produktit mDB0584

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen