Thumbnail image
Çantë Dara bags 1660
72.22 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë praktike nga marka Dara bags me material shumë cilësor të poliesterit dhe lëkurës artificiale me ngjyrë gri. Kapaciteti maksimal i çantës është 2 kg. Ka një rrip me gjatësi 123 cm. Brenda ka mjaft xhepa që mund ti përdorni. Dimensioni i çantës është 27 x 29 x 4. Me këtë çantë ju do të keni një pamje shumë moderne.

Cilësitë

Prodhuesi Dara bags
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Për trup
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Sezona Vjeshtë - Dimër 16/17
Gjerësia
  • 29 cm
  • 27 cm
  • 4 cm
Përmasat e çantës S - për gjëra esenciale
Materiali Poliestër
GTIN 8482304272
Kodi i produktit mDB0516

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen