Thumbnail image
Çantë CANYON, 15.6", e hirtë
45.50 € 46.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mbajeni laptopin tuaj afër vetes kudo që shkoni me siguri dhe qëndrueshmëri të lartë nëpërmjet çantës praktike nga Canyon. Aksesori do iu mundësoj të mbroni laptopin tuaj nga dëmtimet e jashtme ( goditjet, pluhuri) si dhe në motet me shi dhe borë.

Siguri të plotë

Aksesori vjen me madhësi 430 x 275 x 100 mm që iu mundëson të vendosni laptop me madhësi deri në 15.6". Poashtu çanta ka disa hapësira të tjera për ruajtjen e gjësendeve të ndryshme dhe me dizajnin e saj ergonomik e rripat e kraharorit të rehatshëm do iu mundësoj t'i bartni gjërat tuaja me lehtësi dhe pa u lodhur fare.

Cilësitë

Origjina Qipro
Ngjyra Hirtë e errët
Ueb-i i prodhuesit Canyon-tech.com
Prodhuesi Canyon
GTIN 5291485002527
Kodi i produktit 228171

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen