Thumbnail image
Buzëkuq Max Factor Lipfinity, 150 Bare 2.3 g
11.94 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Buzëkuqi i qëndrueshëm Lipfinity funksionon në dy hapa për një ngjyrë të buzëve që do të zgjasë tërë ditën. Përveç kësaj produkti poashtu shton shkëlqim dhe ngjyrë intenzive në buzët tuaj. Përbërja PermaTone krijon një ngjyrë semi-permanente me shtimin e pigmenteve të imta. Në paketim janë përfshirë një buzëkuq Lipfinity dhe një Top Coat për buzë.

Cilësitë

Prodhuesi Max Factor
Nuanca 150 Bare
GTIN 86100013683
Kodi i produktit kMF026150

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen