Thumbnail image
Buzëkuq i lëngshëm Max Factor, Nr 015 4 ml
13.38 € 15.43 € (-13%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Buzëkuq i qëndrueshëm deri në 24 orë nga brendi Max Factor. Vjen me cilësi të lëngshme të formuluar me vaj kokosi dhe vitaminë E, përbërje kjo e cila i jep buzëve plotësi dhe dukje joshëse. Është shumë i pigmentuar me ngjrë intenzive, thahet shpejt dhe lë njëpërfundim të bukur mat. Apliko në çdo kohë të ditës.

Cilësitë

Prodhuesi Max Factor
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i produktit Buzëkuq
GTIN 8005610629612
Kodi i produktit kMF102015

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen