Thumbnail image
Buzëkuq Eucerin Lip Aktiv 4.8 ml
5.97 € 8.28 € (-28%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Lip aktive nga Eucerin me SPF 15 ushqen dhe mbron buzët e dehidratuara dhe të qara. Formula e saj me dekspantenol dhe vitaminë E poashtu përkujdeset për hidratimin, zbutjen dhe mbrojtjen e përditshme të buzëve nga efektet e jashtme të dëmshme. Pa parabene as parfume, qetëson dhe ofron kujdes afatgjatë të buzëve delikate. Aplikoni sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Eucerin
Origjina Austria
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Balsam
GTIN 9005800263182
Kodi i produktit kEU180

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen