Thumbnail image
Buzëkuq Clinique Pop Glaze, Nr 03 Fireball Pop 3.9 g
23.31 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Buzëkuq dhe bazë 2në1, nga marka juaj e preferuar Clinique. Ngjyra intenzive që sigurojnë mbulim të përkryer të buzëve, duke u dhënë atyre plotësi dhe vitalitet. Përveç që i japin një dukje fantastike dhe afatgjate dukjes tuaj, buzëkuqët e kësaj linje edhe kanë efekte hidratuese dhe ushqyese. Shumë i lehtë për përdorim.

Cilësitë

Prodhuesi Clinique
Gjinia Femra
Lloji i produktit Bazë
GTIN 20714790790,020714790790
Kodi i produktit kCQ61103

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen