Thumbnail image
Buzëkuq Bourjois Nr. 005 Mi Figure - Mi Raisin 1.1 g
10.68 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bourjois sjell dy hije në një buzëkuq për efekt të përsosur, kufizon dhe u jep ngjyrë buzëve tuaja në një hap të vetëm. Buzëkuqi ofron një cilësi të butë, të qëndrueshme dhe lejon buzët të shkëlqejnë me ngjyrë mahnitëse sensacionale. Formula e re dhe dizajni praktik ndihmon për të nxjerrë në pah më mirë feminitetin tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi Bourjois
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Buzëkuq
Nuanca 005 Mi Figue Mi Raisin
GTIN 3614225688126
Kodi i produktit kBJ129005

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen