Thumbnail image
Brushë për hije të syve Dermacol D83
5.99 € 10.71 € (-44%)
Përshkrimi

Brushë e mirë dhe praktike e projektuar me një dorezë druri. Brusha është e përshtatshme për të aplikuar hijen e syve, mbulon njollat lehtas me hije. Brusha vjen në një kuti plastike transparente dhe një kartë letre me një përshkrim të produktit.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 8590031107172
Kodi i produktit kDM2473

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen