Thumbnail image
Brushë për aplikimin e hijeve Dermacol D73
6.49 € 10.07 € (-36%)
Përshkrimi

Brushë për aplikim të hijeve për sy nga Dermacol, e cila përmban fibra natyral që mundësojnë shpërndarjen hijeve për sy në mënyrë të barabartë. Është e dizajnuar bukur dhe ka dorezë të drurit. Për efektivitet më të lartë rekomandohet që brusha të pastrohet rregullisht me ujë të vakët pas përdorimit të saj.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 8590031107097
Kodi i produktit kDM2469

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen