Thumbnail image
Brushë për aplikim të grimit Dermacol D57
14.99 € 17.57 € (-15%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Brusha për grim, e cila përmban fibra sintetik shumë të dendur që mundësojnë shpërndarjen produkteve tuaj kozmetike në mënyrë të barabartë. Është e dizajnuar bukur dhe ka dorezë të drurit. Për efektivitet më të lartë rekomandohet që brusha të pastrohet rregullisht me ujë të vakët pas përdorimit të saj.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 8590031107011
Kodi i produktit kDM2466

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen