Thumbnail image
Brushë për aplikim të grimit Dermacol D54
16.39 € 18.11 € (-9%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Brushë për aplikim të grimit nga Dermacol e punuar nga fibra natyrale të teknologjisë së lartë që sigurojnë aplikim të njëtrajtshëm dhe të shkëlqyer të grimit. Është e përshtatshme për aplikimin e përbërjes së lëngët ose pluhur të produkteve tuaja kozmetike.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 8590031106977
Kodi i produktit kDM2463

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen