Thumbnail image
Brushë interdentale Curaprox Prime, 0,8mm, 5 copë, rozë
7.68 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Brushat Curaprox përdoren për eliminimin e papastërtive ndërmjet dhëmbëve. Posedon fije të gjata dhe të dendura të përforcuara për tel rezistent të cilat pastrojnë në hapësira me diametër prej 0.8 deri në 3.2 mm. Shpelajeni gojën me ujë pas përdorimit të produktit.

Cilësitë

Prodhuesi Curaprox
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 7612412008005
Kodi i produktit kCX046

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen