Thumbnail image
Brusha për dhëmbë Swiss Smile, 2 copa
32.67 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Në kuti janë të përfshira dy brusha për dhëmbë, njëra është e butë për përdorim të dhëmbëve të ndjeshëm dhe tjetra brusha është ekstra më e dendur. Me një dizajn elegante ultra-fine dhe me një dendësi më të madhe të fibrave në krahasim me brushat e zakonshme. Në saje të fibrave cilësore pastron dhëmbët në të gjitha hapësirat interdentale.

Cilësitë

Prodhuesi Swiss Smile
Origjina Zvicër
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 7640131979160
Kodi i produktit kSW007

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen