Thumbnail image
Brisk rroje + 3 koka Gillete Venus Swirl
23.23 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Vetëm një e rënë me briskun Venus e lënë lëkurën tuaj të butë si mëndafshi. Ai posedon kokë lëkundëse që me fleksibilitet i përshtatet çdo kthese duke ofruar rruajtje të plotë. Paketimi përmban një brisk (dorëz) dhe 3 koka.

Cilësitë

Prodhuesi Gillette
Origjina Kolumbia
Gjinia Femra
Lloji i produktit Makinë
GTIN 7702018469802
Kodi i produktit kGI321

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen