Thumbnail image
Bokall uji 1850-2200W, 1.7 L T-8803A - ISKRA
14.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V~50/60Hz • Fuqia: 1850-2200W (max) • Kapaciteti: 1,7 L • Buton për hapjen e kapakut • Element i fshehur i nxehjes • Filtër për ujë • Ndërprerës me dritë për ndezje dhe fikje • Shkallë dyfishe për nivelin e ujit • bazë rrotulluese 360° • Sistem i trefishtë i sigurisë: - Mbrojtja nga mbinxehja - Fikje automatike kur hiqet nga baza - Fikje automatike kur fillon të vlojë • Dimensionet e kutisë (në mm): 210 (GJ) x 165 (GJ) x 230 (L) • Neto pesha: 0,82 kg • Bruto pesha: 1,05 kg Paketimi në ambalazhin e jashtëm EAN kodi i ambalazhit të jashtëm: 3830042563389 • Dimensionet e kutisë (në mm): 510 (GJ) x 430 (GJ) x 480 (L) • Sasia: 12 copë/karton • Neto pesha: 9,85 kg • Bruto pesha: 12,64 kg

Cilësitë

Origjina Slloveni
GTIN 3830042564744
Kodi i produktit t-8803a

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen