Thumbnail image
Bluzë Roxy Tropical Marshmellow ERJZT03900-WBT0, L
33.02 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dukeni elegante, e thjeshtë dhe ndjehuni rehat me bluzën e bukur nga Roxy. Bluza është e bardhe me vija të kaltërta, ka mbishkrim " tropical things", dhe është e krijuar nga poliesteri dhe pambuku për rehati maksimale. Bluza ka jakë të rrumbullakët.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Fije mëndafshi
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372446955
Kodi i produktit mRX1153-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen