Thumbnail image
Bluzë Roxy Pink Shell ERJKT03234-MHG0, rozë, XL
33.02 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bluzë për femra nga Roxy, në ngjyrë rozë, dhe logon e markës. E përshtatshme për vrapim dhe ecje.

Cilësitë

Madhësia XL
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372519710
Kodi i produktit mRX1216-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen