Thumbnail image
Bluzë Roxy Flow er Field ERJFT03823-KPG6, hiri, XS
48.43 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bluzë për femra nga marka e njohur Roxy, bërë me material cilësor pambuku kombinuar me poliester, ngjyrë hiri. E prerë me një dizajn unik me lule rozë kombinuar me të bardha shtypur në mëngët e gjata kjo bluzë do t’ju bëjë të ndiheni në rehati maksimale dhe me shumë stil sa herë e vishni.

Cilësitë

Madhësia XS
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Pambuk
Madhësia: XS
GTIN 3613373816573
Kodi i produktit mRX1821-XS

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen