Thumbnail image
Bluzë Roxy ERJZT04366-BTK0, e zezë, XL
32.20 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bluzë e mahnitshme dhe moderne për femra nga marka e njohur Roxy. Është përpunuar nga materiali cilësor pambuku me ngjyrë të zezë dhe detaje me ngjyrë portokalli, me dizajn tërheqës me mëngë të gjata dhe qafë rrumbullake të gjerë. Shumë e rehatshme dhe e ngrohtë, një shtesë ideale në garderobën tuaj vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Madhësia XL
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Pambuk
Madhësia: XL
GTIN 3613373879905
Kodi i produktit mRX1878-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen