Thumbnail image
Bluzë Roxy ERJZT04328-MMF0, hiri, XL
33.25 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bluzë e mahnitshme dhe moderne për femra nga marka e njohur Roxy. Është përpunuar nga materiali cilësor pambuku kombinuar me poliester. Kjo bluzë vjen me kombinim të ngjyrës rozë, hiri dhe të bardhë me dizajn tërheqës me mëngë të gjata dhe qafë rrumbullake. Shumë e rehatshme dhe e ngrohtë, një shtesë ideale në garderobën tuaj vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Madhësia XL
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Pambuk
Madhësia: XL
GTIN 3613373779298
Kodi i produktit mRX1869-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen