Thumbnail image
Bluzë Roxy ERJZT04328-MMF0, hiri, S
32.20 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo bluzë për femra është e dizajnuar nga materiali cilësor poliestër dhe pambuku me ngjyrë hiri kombinuar me të bardhë dhe atë rozë. Bluza ka mëngë të gjata dhe jakë të rrumbullakët. Ju do të ndiheni në rehati maksimale gjatë sezonit vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Madhësia S
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Pambuk
GTIN 3613373779281
Kodi i produktit mRX1869-S

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen