Thumbnail image
Bluzë Roxy ERJZT03869-WBT0, L
36.21 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo bluzë për femra është e dizajnuar nga materiali cilësor poliestër, pambuk dhe mëndafsh në ngjyrë gri dhe të bardhë. Bluza ka mëngë të gjata dhe jakë të rrumbullakët. Materiali me të cilin përbëhet kjo bluzë e bën shumë të rehatshme dhe të ngrohtë.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Fije mëndafshi
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372442421
Kodi i produktit mRX1149-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen