Thumbnail image
Bluzë Roxy ERJKT03460-GPZ0, Olive,L
36.69 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bluzë për femra me material shumë cilësor pambuku, poliesteri dhe viskoza. Ka dizajn të thjesht dhe modest me ngjyrë të gjelbër(khaki), mëngë të gjata dhe me prerje rrethore. Ju do të ndiheni në rehati maksimale gjatë ditëve të freskëta.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Elastan
Madhësia: L
GTIN 3613373889362
Kodi i produktit mRX1902-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen